Lens Width: 80.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 110.0 mm
| SKU | BB0252S-30013804-005 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 110.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Silver |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Silver |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 80.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218826151 |















