Lens Width: 56.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | BV1132O-30011518-001 |
| Brand Name | Bottega Veneta |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 17.0 mm |
| Detailed frame color | Gold |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 56.0 mm |
| UPC | 198218406285 |









