Lens Width: 52.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | BV1106O-30011030-004 |
| Brand Name | Bottega Veneta |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Ivory |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | White |
| Frame material | Acetate |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 52.0 mm |
| UPC | 196629767551 |









