Lens Width: 63.0 mm
Bridge Width: 12.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | CARRERA22-N-7C5-63 |
| Brand Name | Carrera |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 12.0 mm |
| Detailed frame color | Black Crystal |
| Detailed lens color | Smoke |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 63.0 mm |
| Polarization | Polarized |
| UPC | 716736709567 |











