Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 20.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | SCH377M540AFD |
| Brand Name | Chopard |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 20.0 mm |
| Detailed frame color | Red |
| Detailed lens color | Grey Gradient |
| Frame color | Red |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 54.0 mm |
| UPC | 190605569726 |













