Lens Width: 53.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | MIS0130-G-S-807-53 |
| Brand Name | Missoni |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Black |
| Detailed lens color | Smoke |
| Frame color | Black |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 53.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736784618 |















