Lens Width: 59.0 mm
Bridge Width: 22.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | MIS0074-S-01Q-59 |
| Brand Name | Missoni |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 22.0 mm |
| Detailed frame color | Gold Brown |
| Detailed lens color | Brown Gradient |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Round |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 59.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736426716 |















