Lens Width: 53.0 mm
Bridge Width: 21.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | MIS0034-S-Y9M-53 |
| Brand Name | Missoni |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 21.0 mm |
| Detailed frame color | Multicolor |
| Detailed lens color | Blue |
| Frame color | Multi |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Blue |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 53.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736308609 |















