Lens Width: 60.0 mm
Bridge Width: 21.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | MOS164-S-807-60 |
| Brand Name | Moschino |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 21.0 mm |
| Detailed frame color | Black |
| Detailed lens color | Smoke |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 60.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736990804 |















