Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | MOS122-S-71C-54 |
| Brand Name | Moschino |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 17.0 mm |
| Detailed frame color | Black Pink |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Black |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 54.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736690667 |















