Lens Width: 51.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | SK-0151-01B |
| Brand Name | Swarovski |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | Black |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 51.0 mm |
| UPC | 664689907168 |


















