Lens Width: 50.0 mm
Bridge Width: 22.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | SK-0126-96J |
| Brand Name | Swarovski |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 22.0 mm |
| Detailed frame color | Shiny Dark Green |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Green |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 50.0 mm |
| UPC | 664689834389 |


















