Lens Width: 91.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 125.0 mm
| SKU | BB0232S-30013513-004 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Collection | Novelty |
| Arm length | 125.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Light Blue |
| Detailed lens color | Smoke |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Plastic |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 91.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218026506 |















