Lens Width: 80.0 mm
Bridge Width: 19.0 mm
Arm Length: 110.0 mm
| SKU | BB0251S-30013805-003 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Collection | Novelty |
| Arm length | 110.0 mm |
| Bridge width | 19.0 mm |
| Detailed frame color | Yellow |
| Detailed lens color | Brown |
| Frame color | Yellow |
| Frame material | Plastic |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 80.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218026537 |















