Lens Width: 64.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 130.0 mm
| SKU | BB0202S-30011954-003 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 130.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Light Blue |
| Detailed lens color | Green |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Green |
| Lens width | 64.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218864122 |
















