Lens Width: 60.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | BB0277S-30013989-003 |
| Brand Name | Balenciaga |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Ruthenium |
| Detailed lens color | Blue |
| Frame color | Silver |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 60.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 198218610040 |
















