Lens Width: 64.0 mm
Bridge Width: 11.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
| SKU | CA1057-S-D51-08 |
| Brand Name | Carrera |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 11.0 mm |
| Detailed frame color | Black Blue |
| Detailed lens color | Dark Blue Gradient |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Blue |
| Lens width | 64.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736777801 |















