Lens Width: 56.0 mm
Bridge Width: 18.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | ICON0003S-06DB-9O |
| Brand Name | Dsquared2 |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 18.0 mm |
| Detailed frame color | Camouflage |
| Detailed lens color | Dark Grey |
| Frame color | Green |
| Lens color | Dark Grey |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 56.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736718026 |















