Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 25.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | D20137S-0XNZ-08 |
| Brand Name | Dsquared2 |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 25.0 mm |
| Detailed frame color | Beige Havana |
| Detailed lens color | Dark Blue |
| Frame color | Beige |
| Lens color | Dark Blue |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 54.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736985824 |















