Lens Width: 65.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
| SKU | SF9487-650GLD |
| Brand Name | Fila |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Gold |
| Detailed lens color | Blue Gradient |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Aviator |
| Lens color | Blue |
| Lens protection | 100% UV Protection |
| Lens width | 65.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 751286347012 |









