Lens Width: 59.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | CHARLI-F-S-AU2-59 |
| Brand Name | Kate Spade |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Red Gold |
| Detailed lens color | Brown Gradient |
| Frame color | Red |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Round |
| Lens color | Brown |
| Lens width | 59.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736805610 |















