Lens Width: 57.0 mm
Bridge Width: 13.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | RNB6005-S-VK6-57 |
| Brand Name | Rag & Bone |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 13.0 mm |
| Detailed frame color | White |
| Detailed lens color | Smoke |
| Frame color | White |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Shield |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 57.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 197737030490 |















