Lens Width: 58.0 mm
Bridge Width: 16.0 mm
Arm Length: 140.0 mm
| SKU | RNB1034-G-S-PEF-58 |
| Brand Name | Rag & Bone |
| Arm length | 140.0 mm |
| Bridge width | 16.0 mm |
| Detailed frame color | Gold Green |
| Detailed lens color | Green Gradient |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Geometric |
| Lens color | Green |
| Lens width | 58.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736248905 |















